درباره تبیان هاستینگ :

فرایند انتخاب میزبانی وب مناسب همواره پیچیدگی‏‏‏‌های فراوانی داشته و در عین حال به دلایل فروانی حساسیت بسیاری برای کاربران دارد . با پر رنگ‏‏ تر شدن نقش و کاربرد میزبانی وب در تجارت و زندگی ما تکنولوژی های جدید و ایده هایی نو و در عین حال ضروری برای همگان ، انتخاب خدمات میزبانی وب هر روز با اهمیت‏‏‌تر می‏‌شوند . خدماتی که ارتباطات ما را گسترده‌تر می‏‏‏‌کنند ، آسایش بیشتری برای تجارت و زندگی ما فراهم می‏‏‏‌آورند و یا اینکه روش‌‏‏های جدیدتری برای انجام دادن فعالیت‏‏‏‌های روزمره ایجاد می‏‏‏‌کنند .

تبیان هاستینگ مرکز تخصصی میزبانی وب در ایران است . جدیدترین تکنولوژی ها با تنوعی بی‏‌نظیر در گروه‏‏‌های مختلف کاربردی مانند هاست لینوکس ، هاست ویندوز ، سامانه پیامک ، ثبت دامنه های ملی و جهانی ، سرور های مجازی و اختصاصی و غیره در تبیان هاستینگ عرضه می‏‏‏‌شوند .

تبیان هاستینگ با تنوعی بسیار بالا از خدمات های مختلف با بهترین کیفیت و قیمت ، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها ، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند . کاربران و مشتریان تبیان هاستینگ می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب خدمات مورد نظر خود ، وب سایت تبیان هاستینگ را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان خدمات خود را انتخاب و دریافت کنند . همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات ، شایسته مشتری تبیان هاستینگ است .

همواره یکی از اولویت‌های تبیان هاستینگ ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها ، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست . برای تبیان هاستینگ بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن ، خدمات تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند . تبیان هاستینگ از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خدمات مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش ، حین و پس از خرید ، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند .

 

تبیان هاستینگ با همکاری معتبرترین دیتاسنتر های دنیا در ایران ، اروپا تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد . ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب ، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پشیبانی از اولویت‏‌های تبیان هاستینگ محسوب می‌شود. تبیان هاستینگ با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و تبیان هاستینگ نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد .

ناحیه کاربری تبیان هاستینگ به منظور ارایه بهتر خدمات افتتاح شده است و شما می‏‌توانید در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر ، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنید .

 

لازم به ذکر است که تبیان هاستینگ در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود .