از امروز شروع کنید با سرویس های نمایندگی ثبت دامین


با تبیان هاستینگ بهترین خدمات دامین دهی را تجربه کنید .

۱- پلان را انتخاب کنید

یکی از پلان های مورد نیاز مصرف را انتخاب نموده و ثبت کنید .

۲- ایجاد حساب کاربری

ایجاد و حساب کاربری در تبیان هاستینگ در طول مراحل سفارش .

۳- سایت خود را راه اندازی کنید

بعد از سفارش محصول شما ، سرویس شما فعال میشود .

نمایندگی ثبت دامنه

با استفاده از سرویس نمایندگی ثبت دامنه میتوانید خود به راحتی و انی دامنه ثبت کنید این سرویس مناسب هاستینگ ها و نیز ارائه کننده خدمات دامین مناسب است و نیز شما به راحتی میتوانید حساب کاربری خود را شارژ نمایید و از درگاه های ایرانی و با ارز ریال اقدام به شارژ کردن پنل خود نمایید در صورت هرگونه سئوال و یا مشکلات خود از طریق تیکت با ما در جریان بگذارید تا برای شما انجام / حل شود . تبیان هاستینگ بهترین ارائه کننده خدمات ثبت دامین .

امکانات پنل نمایندگی ثبت دامنه

امکان اتصال به whmcs

شارژ از درگاه های ایرانی

امکان ثبت لحظه ای دامنه

پنل اختصاصی و لوگو شما

امکان ایجاد

امکان انتقال سایر مراکز

قیمت نمایندگی ثبت دامنه

به زودی پلن ها در سایت قرار داده خواهد شد .

سفارش نمایندگی دامین

قیمت نمایندگی دامین ۱۰۰ هزارتومان میباشد که به شارژ حساب کاربریتان افزوده میشود زیرا نمایندگی دامنه رایگان است و از حساب کاربریتان میتوانید دامین ثبت کنید . و برای فعال سازی اکانت مبلغ ۱۰ هزارتومن .

پرسش و پاسخ :

این امکان به صورت رایگان برای شما عزیزانی که نمایندگی دامنه از تبیان هاستینگ دارید و اگر تخصصی ندارید ما میتوانیم برای شما تنظیمات لازم و همچنین میتوانیم نمایندگی دامنه شما را به whmcs تان اتصال بدهیم که کاربرانی که دامنه سفارش میدهند به صورت انی و اتوماتیک دامنه ثبت گردد .

در صورت هرگونه سئوال و یا درخواست راه اندازی به واحد های پشتیبانی تیکت ارسال نمایید .

قیمت نمایندگی دامنه به صورت یک بار پرداخت ۳۶ تومان است ( به صورت یک بار ) لازم به ذکر است که هزینه نمایندگی دامنه رایگان میباشد و مبلغ ۳۶ تومان به شارژ حساب کاربریتون افزوده میشود که با ان میتوانید دامنه ثبت کنید .

در جدول بالا پسوندهای را که میتوانید ارائه دهید همراه با قیمت ان درج شده است .

در جدول قیمت های بالا قیمت های هر پسونده درج شده است شما هر قیمتی را که دوست داشته باشید را میتوانید بگذارید و هر قیمتی از مشتری بگیرید ولی طبق اون قیمت ها برای ثبت دامنه از حساب کاربری که شارژ کردید کسر میشود .

نکته : تمام این دامنه ها برای عموم قابل ثبت می باشند هرچند برخی از آنها شرایط فعالیت دارند اما تاکنون مشکلی گزارش نشده است .

.com : دامنه دات کام (Commercial) برای وب سایت های تجاری به کار می رود .

.ir : دامنه ملی ایران می باشد. هزینه ثبت دامین ir بسیار کم است .

.net : برای وب سایت های مرتبط با شبکه (Network) می باشد .

.org : برای سازمان ها (Organization) یا غیر انتفاعی می باشد .

.info : برای وب سایت های اطلاعاتی ( Information) مناسب است .

.biz : بیز که مخفف (Business) می باشد به معنی تجارت است و برای سایت های کسب و کار و تجاری مناسب است .

.co : دامنه .co برای دامنه کشور کلمبیا می باشد. به دلیل تشابه با دامنه دات کام بسیاری از شرکت ها این دامنه را در کنار دامنه اصلی خود نیز ثبت می کنند .

.in : دامنه ملی کشور هند که البته به دلیل ارزان بودن بین کاربران ایرانی محبوب شده است .

برای ثبت دامنه ارزان هر کدام از این پسوند ها می توانید کادر قرمز رنگ بالای صفحه ، قیمت دامنه را مشاهده و سپس سفارش خود را ثبت نمایید .

پسوند های زيادی برای اهداف مختلف وجود دارند كه متداولترين آنها عبارتند از : com , .net , .org , .biz , .info. , … انتخاب آنها بستگی به نوع استفاده شما دارد ، به طور مثال در صورتی كه تمايل به راه اندازی يك وب سايت با مقاصد تجاری را داريد می توانيد از پسوند com. مخفف Commercial و يا biz. مخفف Business استفاده نماييد ، بديهی است در اينحالت استفاده از پسوندی مانند net. كه مربوط به سرويس دهندگان اينترنت و شبكه می باشد مناسب نيست .